Головна > Надзвичайні ситуації > Збитків на 1 мільйон 750 тисяч гривень завдав зсув грунту на Закарпатті

Збитків на 1 мільйон 750 тисяч гривень завдав зсув грунту на Закарпатті


15-05-2018, 20:00. Розмістив: redaktor

За словами голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая, комісія з надзвичайних ситуацій прийняла важливі рішення, які дозволять вжити заходів, щоб допомогти постраждалим мешканцям Кольчина.

По-перше, комісія визнала пошкоджене житло (вул. Фрідєшівська, № 117А) непридатним до проживання. В обох випадках зруйнованого та пошкодженого будинку прийнято рішення про відселення людей.

По друге, обраховано суму збитків, яка в загальному склала 1 750,000 грн. По третє, продовжується постійний моніторинг місця подій щодо ймовірності повторного зсуву ґрунту та проводяться додаткові консультації зі спеціалізованими підприємствами щодо подальших заходів, які попередять повторення інциденту. Г

олова райадміністрації зазначив, що фінансування грошової компенсації очікується з обласного бюджету. Цьому передуватиме клопотання на відповідні служби та постійну депутатську комісію, а відтак, питання розглянуть крайові обранці. Наразі постраждалі мешканці вулиці Фрідєшівської проживають у родичів. Про це з посиланням на голову Мукачівської РДА Сергія Гайдая повідомляє Закарпаття.Онлайн.

Нагадаємо, 10 травня, в смт Кольчино, що на Мукачівщині, зсув вщент зруйнував 2 будинки, ще один зазнав серйозних пошкоджень. На щастя, внаслідок інциденту, постраждалих немає.
Повернутися назад