Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Порошенко підписав закон про нацбезпеку

Порошенко підписав закон про нацбезпеку
Президент Петро Порошенко підписав закон "Про національну безпеку". Про це він повідомив на засіданні Ради національної безпеки і оборони, передають Українські Новини.

"Закон про національну безпеку України підписано", - сказав він, підписавши документ. Закон передбачає розмежування посад начальника Генерального штабу і головнокомандувача Збройних сил. Начальник Генштабу буде підкорятися головнокомандуючому. Також головнокомандувачу підпорядковується командувач Об'єднаних сил. Головнокомандувач є найвищим військовим посадовцем в Збройних силах, він призначається на посаду і звільняється Президентом.

Крім того, відповідно до закону, міністр оборони призначається на посаду парламентом за поданням Президента з числа цивільних осіб. Перший заступник та заступники міністра також призначаються на посади з числа цивільних осіб. Норма про призначення міністра оборони та його заступників з числа цивільних осіб набере чинності з 2019 року. Норми про головнокомандувача, Генеральний штаб і види окремих родів військ наберуть чинності з 2021 року.

Також законом встановлюється парламентський контроль за діяльністю Служби безпеки України. Передбачається створення комітету Верховної Ради, який буде контролювати діяльність державних органів спеціального призначення з правоохоронними функціями, правоохоронних органів спецпризначення і розвідувальних органів.

Джерело 
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: