Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Кабмін запропонував саджати до в'язниці на 7 років за контрабанду

Кабмін запропонував саджати до в'язниці на 7 років за контрабанду
За контрабанду товарів в значних розмірах будут позбавляти волі на термін від 3 до 7 років. Такі зміни пропонує затвердити Кабінет міністрів України.

Відповідний урядовий законопроект №8543 про криміналізацію контрабанди товарів зареєстровано у Верховній Раді у вівторок, 3 липня.

При цьому в разі контрабанди товарів "у особливо великих розмірах", або якщо правопорушення вчинені організованою групою, термін позбавлення волі збільшиться до 8-15 років з конфіскацією майна.

Законопроект визначає контрабанду товарів в значних розмірах, якщо її вартість у 500 і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, у великих розмірах - якщо вартість в 2 тис. І більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум, в особливо великих розмірах - якщо її вартість в 5 тис. і більше разів перевищує такий мінімум.

Злочини, пов'язані з вчиненням контрабанди, будуть підслідні Національній поліції або слідчим органам, які здійснюють контроль над дотриманням податкового законодавства.

Кабмін пропонує внести відповідні зміни до Кримінального (КК) і Кримінального процесуального кодексів (КПК) України.

На сьогодні кримінальна відповідальність передбачена за незаконне ввезення/вивезення через митний кордон України культурних цінностей, отруйних, вибухових речовин, радіоактивних матеріалів, зброї, боєприпасів і спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації. 
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: