Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Свалявські поліцейські вилучили двох дітей у матері яка зловживає спиртними напоями (ФОТО)


Поліцейські, що відповідають за напрямок роботи з неповнолітніми, постійно проводять профілактичну роботу з неблагополучними родинами та сім’ями, які опинилися у  складних життєвих обставинах, аби  вчасно виявити недбальство батьків відносно власних дітей.
Сьогодні поліцейські Свалявського відділення поліції спільно з працівниками соціальної служби у справах дітей навідалися до родини, де 29-річна матір виховує двох дітей, віком 2-х та  9 років. Жінка не займається вихованням дітей, ніде не працює та зловживає спиртними напоями. Батько хлопчиків перебує на сезонних заробітках.  Поліцейські  вже неодноразово  робили  зауваження батькам, однак це не дало позитивного результату.
“Матір хлопчиків притягнули до  відповідальності за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей. Вирішується  питання про позбавлення її батьківських прав. “, – інформує відділ комунікації поліції в Закарпатській області.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: