Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Свалявчанка відзначила 90-річчя


Полянська громада » Новини » 16 січня 2019 року в селі Поляна відзначає 90-річчя - Кобулей Гафія Іванівна16 січня 2019 року в селі Поляна відзначає 90-річчя - Кобулей Гафія Іванівна

Окрему повагу висловлюють  у Полянській об’єднаній територіальній громаді людям старшого покоління, які надихають молодь на відродження  та розбудову села. Стало доброю традицією вітати старожилів нашої громади, які своєю працею та вчинками внесли неоцінений вклад у життя свого села та громади загалом.
   З  нагоди  90-річчя Кобулей Гафії Іванівної, від імені  голови  Івана Дрогобецького та Виконавчого комітету Полянської сільської ради,   привітав іменинницю з днем народження заступник сільського голови  Василь Зварич, який побажав міцного здоров’я,  щоб життєлюбність і оптимізм ніколи не припинявся, а близькі люди  радували своєю турботою  та увагою. Нехай кожен день дарує радість та позитивні емоції, адже  це і є запорука довголіття.  Після побажань,  нагородив Грамотою за багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки та вручив грошову винагороду.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: