Головна > Новини / Свалявщина / Суспільство > Стоп булінг! У Сваляві розповідали школярам як захистити себе (ФОТО)

Стоп булінг! У Сваляві розповідали школярам як захистити себе (ФОТО)


11-12-2018, 10:00. Розмістив: redaktor
Стоп булінг! У Сваляві  розповідали школярам як захистити себе (ФОТО)


В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» співробітники ювенальної превенції поліції разом із представниками служби у справах дітей і соціальної служби провели пізнавальний урок зі старшокласниками ЗОШ №3 у місті Свалява. 

З учнями 10-11 класів загальноосвітньої школи №3 у місті Свалява зустрілись поліцейські Свалявського відділення та представники соцслужб міста.

Стоп булінг! У Сваляві  розповідали школярам як захистити себе (ФОТО)


Інспектор ювенальної превенції Мирослава Іляшевич розповіла школярам, як попередити насильство у сім’ї, обговорила з неповнолітніми питання соціального захисту та надання психологічної підтримки. Також під час розмови діти піднімали питання булінгу у середовищі неповнолітніх.Дітям також нагадали про їхні права, відповідальність у разі вчинення ними правопорушень кримінального чи адміністративного характеру.

Як зауважили педагоги навчального закладу, поліцейські для дітей — це приклад для наслідування, а також запорука захисту. Тож, подібні зустрічі у стінах школи запропонували проводити якнайчастіше. Адже це дає змогу підліткам зорієнтуватись не тільки у виборі майбутньої професії, а й у пріоритетах життєвого шляху,яким вони підуть далі.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Повернутися назад