Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Понад 40 свалявських школярів оздоровилися та відпочили в обласному санаторій «Малятко»

Понад 40 свалявських школярів оздоровилися та відпочили в обласному санаторій «Малятко»

Цієї суботи разом з депутатом Свалявської райради Марією Мигович організували та привезли в обласний спеціалізований дитячий пульмонологічний санаторій «Малятко», що поблизу м.Ужгород, понад 40 школярів, аби дітки тут оздоровилися, відпочили та набралися сил у весняний період.
Два шкільні автобуси доставили зі Сваляви не лише 42 дітей, а й їхніх матусь, які особисто виявили бажання супроводжувати малечу в єдину в Закарпатській області оздоровницю з найвищою атестаційною категорією та пересвідчитися, в яких умовах сини та дочки оздоровлюватимуться.
Дуже вдячна головному лікарю санаторію «Малятко» Галині Мороз, яка у вихідний день особисто зустріла маленьких відпочивальників та їхніх батьків. Вона радо розповіла, чим займатимуться діти упродовж 24-х днів та які лікувальні, профілактичні послуги їм надаватимуться. А їх тут кілька десятків, зокрема застосовується фізіотерапевтичні методи, дієтотерапія, лікувальна фізкультура, іпотерапія тощо.
Відтак маленьких гостей спочатку розмістили по корпусах, розповіли про розпорядок та режим. До слова, школярі зможуть тут не лише оздоровлюватися, а й продовжити навчання. Для цього в санаторії є облаштовані сучасними меблями класи, необхідна література. Також на дітей чекатимуть цікаві екскурсії, спортивні змагання, походи в кінозали, інші розважальні заходи.
На запрошення Галини Мороз особисто оглянула дитячі спальні кімнати, душові кабіни, групи відпочинку та навчання, і насамкінець – кабінети фізіотерапії, масажу, інгаляторію. Тішуся, що дітки з гірських глибинок краю – сіл Росош, Стройно та м.Сваляви, зможуть добре відпочити, пройти реабілітацію, і головне – зараз вони у надійних руках висококваліфікованих працівників санаторію.
Робімо добрих справ щиро та багато!

Понад 40 свалявських школярів оздоровилися та відпочили в обласному санаторій «Малятко»Голова Свалявської районної ради - Мирослава Ливч.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: