Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Свалявщині діти змушені ходити до школи проїжджою частиною траси через занедбані дороги (ВІДЕО)

На Свалявщині діти змушені ходити до школи проїжджою частиною траси через занедбані дороги (ВІДЕО)


Небезпечною дорогою у селі Драчино діти ходять до школи. Щодня понад кілометр школярі долають проїжджою частиною, бо нема тротуару, а узбіччя поросли чагарниками. Батьки обурені, адже з острахом чекають повернення з навчання своїх чад.

Мало того, що діряві дороги, та ще й нема тротуару, а узбіччя так заросли чагарниками, що доводиться їх обходити проїжджою частиною. І цією ділянкою автошляху щодня ходять діти до школи – а це понад кілометр. Як ось, до прикладу, 4 дітлахів однієї з родин села Драчино.

Жителі села, а особливо батьки дітей, обурені, адже щодня, відправляючи дітей до школи, переживають, аби нічого з ними не трапилося. Люди кажуть, зверталися до місцевої влади, аби допомогли вирішити цю проблему.

Село Драчино відноситься до Свалявської міської ради. Тож питання, чому, принаймні, не розчистять узбіччя цієї ділянки дороги – адресуємо чиновникам. Там кажуть: дорога не їхня, а районна.

Секретар Свалявської РДА направила до відділу інфраструктури, будівництва та комунального господарства. Кілька разів дзвонили – безрезультатно. Головне, аби, поки чиновники з’ясовують, хто повинен чистити узбіччя, не трапилося лиха, адже діти і далі продовжують ходити до школи небезпечною ділянкою.


ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: