Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Чому ніколи не можна викидати часник, який проріс: прочитайте і більше жодного зубочка не викинете
Як тільки ми помічаємо на часнику яскраво-зелений пагін ми просто викидаємо його. А ви коли-небудь задумувалися, що можете використовувати пророслий часник? Так, це правда – такий часник насправді більш лікарський і поживний, ніж звичайна часникова цибулина. Джерело.
Дивовижні переваги часнику
Часник – цілющий овоч і в цьому немає ніяких сумнівів. Він складається з противірусних, антибактеріальних і протигрибкових властивостей, які роблять його основним компонентом альтернативних методів лікування різних захворювань.
Він в основному використовується для зниження артеріального тиску, підтримки правильного рівня холестерину і запобігання серцевих захворювань. Він також корисний для підвищення імунної системи. Він використовується як ключовий метод лікування неотрyйних укyсів змiй і вірyсних інфeкцій.
Як проростання покращує властивостічасникe
Для багатьох ресторанів характерно, що вони використовують пророслі горіхи, насіння, зерна і бобові, щоб поліпшити смак страв. Це правда, що пророщування покращує текстуру і смак деяких інгредієнтів. Крім того, пророщування харчових продуктів збільшує активність антиоксидантів і фенольний вміст.
Дослідження показали, пророслий часник протягом п’яти днів мав більш високу антиоксидантну активність у порівнянні зі свіжим часником. Крім того, він складається з багатьох інших корисних речовин.
Екстракти протестували і виявили, що вони захищають клітини від різних видів шкідливих речовин. Таким чином, дослідження показало, що проростання є корисним способом поліпшення антиоксидантних властивостей часнику.
Таким чином, пророслий часник в супі може бути дуже корисним для вашого здоров’я. Ви все ще можете насолоджуватися перевагами свіжого часнику, і коли він проростає, використовуйте цю деталь.
Наступного разу, якщо ви знайшли такий часник не викидайте його. Використовуйте його і завжди залишайтеся здоровими!

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: