Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Івана Купала закарпатські дівчата та жінки…. фотографуються!


Тема – свято Івана Купала.
Марічка Сабо, ужгородський фотограф: «Як фотограф я люблю правду, яка захоплює душу та око. Ми фотографуємо родини у їх звичній обстановці, граємося. І не вигадуємо нічого “нереального”. Але інколи так класно прийти у магічний світ, створений для фотосесії. Великої популярності набув фотопроект на конях в Ужгородському замку. Але день Івана Купала став ще більш цікавим. ЧОМУ? Адже традиції, які сторіччями живуть у нашій державі, — це те, що надихає. Із покоління у покоління передається інформація про цілющу силу води. Про те, що в день Івана Купала змивається усе погане і починається новий світлий етап. І як фотограф я б хотіла ці традиції популяризувати. Човен, плетені вінки, квіти, вода і чарівні дівчата — це те, що залишиться у пам’яті назавжди!»
Фотограф Марічка Сабо разом Віолетою Жомовою вперше організовували подібну акцію. Віолета роповідає, що протягом двої тижнів вони працювали над втіленням ідеї:“Спочатку розшукували лодку та місце. Щоб було і затишно, і зручно працювати. Потім обирали флориста, який зможе із звичайного човна зробити витвір мистецтва».
Вікторія Щобак, флорист: “Ми використовували польові квіти, гортензії, ромашки, астромерії. Працювали майже три години. І я дійсно залишилася задоволена. Приємно було побачити реакцію на свою роботу, відчувати захоплення і атмосферу. Тому дуже вдячна і за можливість попрацювати у новому форматі, і зробити фото з донечкою!”
На фото: Вікторія Лаба із донькою Софією. Автор фото Марічка Сабо
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: