Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Мігрантів з Африки все більшає

Прикордонна служба Євросоюзу стурбована зростанням потоку мігрантів з Марокко до Іспанії. У червні сталося близько 6 тисяч випадків нелегального перетину кордону мігрантами.

- Все більше мігрантів проникають в Європу по маршруту з Марокко до Іспанії, - сказав глава Європейської прикордонної служби Frontex Фабріс Леггері, передає Die Welt.
Але Меркель на межі 2 липня 2018, 15:25 - Якщо ви мене запитаєте, що викликає у мене зараз найбільше занепокоєння, я відповім: Іспанія, - сказав Леггері. У червні в західному Середземномор'ї було підраховано близько 6 тисяч випадків нелегального перетину кордону мігрантами. Близько половини з них були марокканцями, інші - із Західної Африки. 
- Якщо цифри на цьому напрямку продовжать так само інтенсивно рости, цей маршрут стане найважливішим, - підкреслив глава Fronex. Раніше в Іспанії заявили, що мають намір демонтувати колючий дріт на кордоні з Марокко. У той же час, для боротьби з міграційною кризою на зовнішні кордони Євросоюзу будуть спрямовані десять тисяч прикордонників.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: