Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

В Україні сьогодні набув чинності закон про нацбезпеку

В Україні сьогодні набув чинності закон про нацбезпеку
У законі, зокрема, визначаються основні цілі політики, покликані забезпечити суспільству і кожному окремому громадянинові захист від загроз.

Сьогодні, 8 липня, в Україні набув чинності новий Закон "Про національну безпеку". Закон був оприлюднений у парламентській газеті "Голос України" 7 липня і починає діяти з наступного дня після його опублікування. Так, законом визначені основні принципи української національної безпеки, а також основні цілі політики, покликані забезпечити суспільству і кожному окремому громадянинові захист від загроз. 

Крім того, текст закону визначає та розмежовує повноваження різних державних органів у сфері безпеки і оборони, а також створює базу для інтеграції органів державної влади і держструктур, які працюють у сфері безпеки, з силами безпеки і оборони. Закон визначає систему командування, координації і контролю сил безпеки і сил оборони, і вводить в якості основного принципу планування комплексний підхід, який гарантує дотримання демократії і громадський контроль над органами сфери національної безпеки. 
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: