Свалявські пляжники прийматимуть участь у Чемпіонат України з пляжного волейболу
Свалявські пляжники прийматимуть участь у Чемпіонат України з пляжного волейболуЗ 11-го по 13-е серпня в Млинові, за підтримки агрофірми «КАМАЗ-АГРО» пройде тур Чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловіків. Про це інформує РОФФ. Очікується, що в
На Закарпатті провели чемпіонат з шахів. Свалявська команда посіла третє місце
На Закарпатті провели чемпіонат з шахів. Свалявська команда посіла третє місцеВчора у Виноградові проходив чемпіонат Закарпатської області серед збірних команд міста та районів з шахів. Участь взяли 16 команд з Берегова, Ужгорода, Іршави, Мукачева,
В місті Свалява відбувся Чемпіонат Закарпатської області з пауерліфтингу та жиму лежа8 липня 2017 року, за підтримки депутата Свалявської районної ради від партії "Відродження" Миколи Сацика та його брата Сергія Сацика, вперше в місті Свалява відбувся Чемпіонат
Свалявський спортсмен Владислав Безик додому везе золоту медальПро це на сторінці у соціальній мережі написав Вася Попович ;"Ура є золото!!!!! Владислав Безик став чемпіоном міжнародного турнірі!!!вітаємо спортсмена з Сваляви! Ця перемога
В Ужгороді та Поляні розпочинаються фінали ДЮФЛФутбольні поля Закарпаття вчергове приймають фінальні турніри Чемпіонату ДЮФЛ України. В Ужгороді та Поляні із 25 червня по 2 липня фінальні матчі Вищої ліги зіграють юнаки
Свалявські важкоатлети вибороли призові місцяФСТ Колос Закарпаття сильний!Сьогодні в м.Скадовськ важко атлети Свлявщини 2002 р.нардження і молодші,приємно вразили на Всеукраїнських іграх з важкої атлетики,Безик Василь
Результати змагань II етап Кубку України (Західний регіон) з мотокросу17-18 червня у с.Голубине Свалявського району відбувся II етап Кубку України (Західний регіон) з мотокросу.За титул найшвидших змагалися 5 команд: “Закарпатська ОДЮСШ”,
Севлюш, Минай та Середнє – впевнено перемагають. Поляна та Ужгород – з тріском програють
Севлюш, Минай та Середнє – впевнено перемагають. Поляна та Ужгород – з тріском програють8 тур чемпіонату Закарпаття з футболу серед команд у Вищій Лізі видався дуже результативним, у окремих двобоях неочікувано результативним. Маємо на увазі матч у Виноградові, де