Головна > Культура > Найкращі лицарі Європи їдуть на закарпатський фестиваль "Срібний Татош"

Найкращі лицарі Європи їдуть на закарпатський фестиваль "Срібний Татош"


8-05-2018, 10:23. Розмістив: redaktor
історичні фестивалі Закарпаття сповнені видовищними рицарськими боями, запальними середньовічними танцями та музикою, у вечірній час неймовірне вогняне шоу, відтворення середньовічного табору та ще багато цікавого чекає на кожного, хто відвідає замок «Сент-Міклош».
Чинадієвський замок «Сент-Міклош» вже у сьомий раз запрошує всіх поціновувачів середньовічної культури на міжнародний фестиваль «Срібний Татош», що пройде 25 – 27 травня 2018 року, інформує турінформ
Програма фестивалю Срібний Татош

Що треба знати про місце проведення? Фортеця «Сент-Міклош» XV ст. гордо височіє над мальовничою річкою Латорицею на тлі Карпатських вершин. Здавна тут сходяться шляхи Сходу і Заходу, якими йшли торгові каравани і численні війська.
xYrMLTIdkAЦьогоріч тут знову схрестять мечі рицарі з України, та сусідніх країн, щоб відродити славу минулих епох, та показати чисельним гостям, цікаву історію, запеклі поєдинки, середньовічні танці, та культуру.UU6uDiQD_E4e9-Tr2-ue2MФестивалі Закарпаття цікаві та колоритні, особливо ті, що відтворюють історію, культуру та традиції середньовіччя. Фестиваль “Срібний Татош”, це унікальні краєвиди, історії, реконструкції, звісно фото та емоції.
LuEx0GIYnpUСрібний Татош – тактичні дії безпосередньо перед боєм.
На фестивалі Срібний Татош будуть проводитись видовищні середньовічні бугурти, двобої на мечах і алебардах, лунатиме автентична музика, готуватимуться смачні страви за старовинними рецептами.
podTHPG-On0Фестивалі Закарпаття не можуть обійтись без танців, а на фестивалі “Срібний Татош” музика та танці будуть середньовічні у автентичному виконанні.
M0s_3joL680Тож заплануйте відвідати найкращий історичний фестиваль Закарпаття “Срібний Татош”, що пройде у середньовічному замку “Сент Міклош” у селі Чинадієво, поруч з містом Мукачево 25-27 травня 2017 року.
Тут кожен учасник фестивалю зможе взяти участь в середньовічних забавах і танцях, постріляти з лука та арбалета, долучитися до майстер-класів, придбати оригінальні речі на ярмарку.
Отже, фестиваль «Срібний Татош», чекає на Вас.
Дата: 25 – 27 травня 2018 року.
Місце проведення: замок кохання “Сент Міклош”, Чинадієво
Вартість квитків від 50 до 150 грн (для дорослих).
Повернутися назад