Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Закарпатті продовжують виявляти нелегальних працівників

Під час проведення інспекційних відвідувань посадовці Управління Держпраці у Закарпатській області виявили десятьох нелегально працевлаштованих громадян в Ужгороді і трьох  на Ужгородщині.
avto
Восьмеро з них виконували різні обов’язки на автомийці, інші працювали продавцями у крамницях. У своїх письмових поясненнях люди вказали, що працювали без оформлення трудових правовідносин, а окремі з них за виконану роботу отримували зарплатню «на руки» у кінці дня.
Однак у роботодавців знаходилося інше пояснення, чому працівники не оформили з ними належним чином трудових відносин, мовляв, дехто проходив стажування, інший  прийшов, щоб ознайомитися з умовами праці, ще хтось перебував на неоплачуваному іспитовому терміні.
Днями в Управлінні Держпраці відбулися розгляди цих справ, під час яких було обґрунтовано доведено, що роботодавці насправді допустили працівників до виконання робіт без укладання з ними трудових договорів. За результатами розглядів винесені постанови про накладення штрафів на загальну суму 1451970 гривень.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: