Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Закарпатці платять за український газ більше, ніж сусідні держави-експортери


Як повідомляє прес-служба Закарпатської обласної партійної організації , у лютому  Україна закупила електроенергію з вітчизняних електростанцій за дорожчою на 45% ціною, ніж її придбали європейські держави тут же.
“В ціну останні 3 роки входить вартість вугілля у порту Роттердам та його доставка на українські ТЕС. Через це ціна на електроенергію зросла з 0,9 до 2,2 грн за кВт-год для бізнесу, а відтак вищим став тариф і для населення”, – йдеться у повідомленні.Ситуацію прокоментував лідер Закарпатського осередку «Наш край» Антон Громовий:
«У минулому місяці наші олігархи, які контролюють ринок енергоресурсів, продали ДП «Енергоринок» електроенергію за середньою ціною 2167 грн/МВт*г.  У той же час, на угорській біржі ціна становила всього 1530 грн/МВт*г. Виходить, що наші сусіди-угорці більше піклуються про своїх громадян і здатні купити на українському ринку електроенергію за нижчою на 45% ціною. Українські ж чиновники просто закривають на це очі. Вони не бажають підтримувати вітчизняний бізнес. Їх не цікавить, як люди з мінімальною пенсією чи зарплатнею, про які соромно говорити в Європі, повинні платити за комунальні послуги. Проте владі не соромно вимагати для себе «ринкові зарплати», які отримують їхні колеги закордоном».Для вирішення ситуації «Наш край» вимагає у влади скасувати формулу «Роттердам+» та скорегувати ціни на електроенергію для українців відповідно до вартості на європейських енергобіржах.​

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: