Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Колеги з далекої Швейцарії знайомилися із системою ведення лісового господарства на Закарпатті

Колеги з далекої Швейцарії знайомилися із системою ведення лісового господарства на ЗакарпаттіЛісівники зі Швейцарії Маркус, Курт, Ервін, Руеді та Олі разом із доктором сільськогосподарських наук, професором, завідувачем кафедри лісівництва національного лісотехнічного університету України, академіком Лісівничої академії наук України Василем Лавним з робочим візитом відвідали ДП «Перечинське лісове господарство». 
Метою візиту колег з далекої Швейцарії було ознайомлення із системою ведення лісового господарства в Україні та порівняння її зі швейцарською системою, методами проведення рубок в букових лісах, складом насаджень, проведення лісогосподарських заходів в насадженнях дугласії.
Під час робочого візиту в ДП «Перечинський лісгосп» лісівники відвідали та провели дослідження на ПЛНД дугласії зеленої в Тур’я-Реметівському лісництві квартал 5 виділ 13. Вони обмірювали дерева дугласії дроном.
Також закордонні лісівники ознайомилися із методом проведення рубок головного користування на підприємстві, побувавши на таких рубках в Дубриницькому лісництві квартал 1 виділ 12. В Дубриницькому лісництві вони ще ознайомилися із проведенням рубок догляду, відвідавши ділянку з прохідною рубкою в дубовому насадженні квартал 1 виділ 14 та освітленням квартал 1 виділ 15.
Гості з країни центральної Європи розповіли про роботу ведення лісового господарства та зазначили, що методи ведення відрізняються від української. Зокрема, у Швейцарії лісового господарювання націлене на отримання товарної деревини, проведення рубок у деревостанах, де діаметр дерева не менше 50 см. Це дає можливість отримати товарну деревину. Система проведення рубок головного користування в них вибіркова.
Лісівники Перечинщини сподіваються, що такі візити зміцнять міжнародну співпрацю між лісовими господарствами та дадуть змогу вдосконалити систему ведення лісового господарства в Україні.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: