Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

І ось з новою силою «помста Сталіна», як борщівник ще називають у народі, вже заполонила центральні частини Ужгорода

І ось з новою силою «помста Сталіна», як борщівник ще називають у народі, вже заполонила  центральні частини Ужгорода


Борщівник в Ужгороді вже можна побачити всюди, а це як поодинокі рослини, так групові і цілі неосяжні масиви. Вони так і тулиться до житлових будинків та соцзакладів… Словом, аж під самим носом людей.

А історія виникнення цієї пошесті, шкідливої багаторічної рослини така. За радянських часів управителям сільського господарства району спало на думку її запровадити у зв’язку з маловтішними справами з годівлею великої рогатої худоби на молочно-тваринницьких фермах. За прогнозами агрономів і ветеринарів, борщівник Сосновського під час вирощування мав якісно поліпшити бідну кормову базу колективного ладу. Піонерами у новаторстві на Черняхівщині у свій час стали «учгосп Україна» і ще декілька господарств. І пішло-поїхало, борщівник рясно сіявся як мак – вздовж і впоперек колгоспних ланів. Колгоспи померли, а експортована бозна-звідки рослина повсякчас живе-розмножується сама по собі, головним чином завдяки насінню… З іншого боку борщівник навмисно розсівали зокрема уздовж доріг позаяк він має файні медоносні властивості.

Зрозуміло, шкідника треба ліквідовувати. Місцева влада з цього приводу ніби щось і робила та ніби і зараз щось робить. Зокрема декілька років тому була прийнята комплексна програма рішучої боротьби з борщівником, виділялись ніби і певні кошти. А що у цьому напрямку за цей час зроблено, самі бачимо, що нічого конкретного?!
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: