Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Серед студенток – іноземок УжНУ провели конкурс краси

Яскраве шоу з танцями, піснями і розважальними номерами – таким увійде в історію УжНУ перший конкурс краси «Міс медичного факультету №2», на якому обрали найкрасивішу студентку факультету.

Лише той факт, що учасниці конкурсу представляли 5 країн із різних частин світу – від Африки до Індії, уже гарантував незвичайне для Ужгорода яскраве шоу,повідомляє прес-служба УжНУ.
А оскільки організатори добре попрацювали над програмою вечора і розбавили змагання моделей яскравими і екзотичними пісенними й танцювальними номерами, то перший конкурс краси серед іноземних студенток став направду незабутньою феєрією.
За титул «Міс медичного факультету №2» змагалися 10 учасниць, які представляли 5 країн – Індію, Великобританію, Марокко, Нігерію та Зімбабве. До складу журі, яке оцінювало конкурсанток, увійшли декан медичного факультету №2 Василь Калій, голова профкому студентів УжНУ Ростислав Головчанський та представники компаній, які стали спонсорами свята.
Цікаво, що величезна зала облмуздрамтеатру, де проходив конкурс, була вщерть заповнена глядачами, які надзвичайно пристрасно підтримували «своїх»: студенти-індуси – представниць Індії та Великобританії, студенти-араби – красуню з Марокко, студенти-африканці – учасниць з Нігерії та Зімбабве. Можна сміливо стверджувати, що жоден інший факультетський конкурс краси не бачив таких бурхливих емоцій і такого пристрасного вболівання.
З огляду на це, а також враховуючи те, що всі красуні-учасниці конкурсу дуже достойно представили себе на різних етапах конкурсної програми, журі було непросто обрати переможниць. Та все ж довелося визначатися. Отож, за підсумками конкурсу, другою віце-міс стала представниця Великобританії, студентка індійського походження Кулджіт Каур Сінг.
Першою віце-міс журі обрало красуню з Марокко Хассаіду Айман.
А королевою вечора і першою в історії університету «Міс медичного факультету №2» стала чарівна Еке Чідінма Джейн.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: