Головна > Світ > “Припікали дітям руки і занурювали їх голови в унітаз…”: Черниці жорстоко знущалися над дітьми в притулку

“Припікали дітям руки і занурювали їх голови в унітаз…”: Черниці жорстоко знущалися над дітьми в притулку


15-05-2018, 18:30. Розмістив: redaktor

Втім, самі жінки відкидають звинувачення, заявивши в своє виправдання, що держава не надавала ніякої підтримки притулку. 

Дві черниці були заарештовані за тортури 65 дітей, які перебували на їх піклуванні в Будинку Відродження Санта-Клари в колумбійському місті Попаян. Поліція затримала директора Сор Інес Перес і її колегу Розу Ельвіру Трочез Хоакім, повідомляє The Sun. 

Про моторошні знущання стало відомо після того, як сусіди поскаржилися в поліцію на крики дітей, які проживають в притулку. 

Слідчі з’ясували, що неповнолітні піддавалися фізичним і психологічним тортурам, а місцеві жителі прозвали цей інтернат пеклом для дітей. У постраждалих були спалені руки, в якості покарання їх голови занурювали в унітази, а волосся стригли "під нуль”. Таким чином Перес і Хоакім знущалися над дітьми в період з 2014 по 2017 рік, при цьому обидві жінки заперечують свою провину. 

Зокрема, Перес заявила, що ні колумбійський Інститут добробуту сім’ї, ні місцеві органи влади не надали їм фінансової підтримки.

Повернутися назад