Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Знайшли найбільшу родину в Україні: голова сімейства має 203 правнука

847255_1_w_590
У селищі Доброслав на Одещині мешкає родина, яка налічує 346 дорослих та дітей.
Її вважають найбільшою в Україні і вона встановила вітчизняний рекорд, пише ТСН.
Найстаршому Павлу Семенюкові — 87 років, найменшому — лише два тижні. Дітей у чоловіка — 13, внуків — 127, правнуків 203 і троє праправнуків.
Павло Семенюк мріяв про велику родину. Дружина народила йому 13 дітей. Вони теж стали багатодітними. Це його єдиний шлюб.
«Як в пісні співається: «не хотел бы я бесплодным к Отцу Господу придти. Хоть одну единую душу да к Иисусу привести». Моя бабуся мала 18 душ дітей», — говорить Павло Семенюк.
В селищі цілий квартал родичів, а жінки з родини народжують дітей цілими садковими групами чи шкільними класами. І жоден з молоді не покинув селище — усі будують свої домівки поряд з ріднею. Їх зводять толокою. Допомагають одне одному.
«У чому сила Вашої родини? — У єдності. У любові. У вірі…». Так сказав мені мудрець, 87-річний Павло Семенюк, патріарх найчисленнішого в Україні роду. За спиною у цього чоловіка — 346 членів родини. І чи не є саме це — найбільшим щастям на землі? А допоки ми готували до офіційної реєстрації цей дивовижний рекорд, народилося ще троє», — написала у Facebook керівник національного рекорду України Лана Вєтрова.
В сім’ї залізне правило: щотижня по суботах весь рід Семенюків збирається разом. У родині немає чужих проблем — усі питання вирішуються спільно, додає Вєтрова.
847255_2_w_590
847255_1_w_590

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: