Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

МОЗ оголосило про початок вакцинування від кору дорослих, які в групі ризику

МОЗ оголосило про початок вакцинування від кору дорослих, які в групі ризику
Особливу увагу варто звернути працівникам зі сфери охорони здоров'я, освіти, охорони правопорядку, військовим з Операції Об'єднаних сил і студентами.

В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook оголосила про початок дії програми безплатної вакцинації від кору дорослих, які належать до груп ризику – медиків, педагогів, студентів, правоохоронців та військових.

"Починаємо безоплатну вакцинацію від кору дорослих – тих, хто ще не отримав щеплення та належить до груп підвищеного ризику. Зверніть увагу, особливо, якщо ви або ваші знайомі працюєте у сферах охорони здоров'я, освіти, залучені до Операції Об'єднаних сил або є студентами… Якщо ви серед цих груп ризику, у вашому колективі стався спалах кору та у вас немає щеплення – звертайтеся до свого сімейного лікаря або терапевта. Це може бути фахівець, якого ви обрали під час кампанії "Лікар для кожної сім'ї" або той, в кого ви поки що лікуєтеся за місцем реєстрації", – зазначила Супрун.

До груп ризику, які можуть отримати щеплення безоплатно, в. о. міністра зарахувала працівників:

Міністерства внутрішніх справ
Міністерства оборони
Служби безпеки України
Національної поліції
Національної гвардії
Державної прикордонної служби
Управління державної охорони
закладів охорони здоров'я (медиків і немедичний персонал)
освітніх закладів
а також студентів

"Поступово ми охоплюємо щепленнями проти кору дедалі більше дітей, проте через недостатній рівень вакцинації у попередні роки багато дорослих людей так само вразливі до хвороби. Впродовж 2018 року українці, які є в групах ризику, та в колективі яких хтось захворів на кір, можуть вакцинуватися безоплатно (Наказ МОЗ України №1216). Сподіваємося, за цей час нам вдасться подолати спалахи кору в Україні та створити захисний щит від хвороби", – резюмувала Супрун. 

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: