Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

В Україну доставили ліки від вкрай небезпечного захворювання

Сироватку доставили в рамках програми ООН.

До України прибула партія сироваток проти ботулізму,- повідомляє undp.org.  Другий рік поспіль сироватки канадського виробництва, на прохання Міністерства охорони здоров’я України, в якості гуманітарної допомоги надає Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН).
Нині антитоксин передано на спеціалізований склад Міністерства охорони здоров’я.
У 2018 році Міністерство охорони здоров’я уперше включило антитоксин до централізованих закупівель за кошти держбюджету, які здійснюють міжнародні організації.
До моменту постачання антитоксину за процедурою централізованих закупівель потреба в сироватці забезпечуватиметься за рахунок партії, доставленої минулого тижня.
«В Україні спостерігається сезонне підвищення захворюваності на ботулізм – з початку 2018 року зареєстровано 46 випадків ботулізму, 53 постраждалих, четверо з них померли», – повідомили у відомстві.
Цього року Міністерство охорони здоров’я України вперше забезпечило включення антитоксину до централізованих закупівель для формування запасу сироватки. До моменту постачання антитоксину за процедурою централізованих закупівель міжнародними організаціями, потреба у сироватці буде забезпечуватись за рахунок партії, доставленої минулого тижня.

Блерта Чела, заступник директора ПРООН в Україні, зазначила: “Цього року ми продовжили надавати підтримку людям і Уряду України у питанні боротьби зі спалахом ботулізму. Завдяки багаторічному партнерству з МОЗ України та ПРООН, сироватки вдалося доставити всього за кілька днів”.
Довідка
Ботулізм – це харчова інтоксикація зумовлена споживанням продуктів, що містять ботулотоксини. Збудник розмножується в анаеробному стані (без повітря) та за неправильних умов зберігання чи транспортування (консерви, в’ялена та солона риба, ковбаси, шинка).


ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: