Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

В Україні при нaрoджeнні дитини кожна сім’я отримає подарунок на 5 тисяч гривень


Вже з 1 вересня 2018 при нaрoджeнні дитини кожна українська сім’я буде отримувати від держави пакет всього необхідного для малюка, так званий «бебі-бокс». Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
«У світі називають «бебі-бокс», у нас це буде «пакет малюка». Він буде доповненням до грошових виплат при нaрoджeнні дитини. Це і превенція ранньої дитячої смеpтнoсті, і попередження бідності», – прокоментувала рішення глави уряду заступник міністра соціальної політики Олександра Чуркіна.
За її словами, в «пакеті малюка» буде все необхідне для перших місяців життя дитини: пелюшки, підгузники, одяг, дитяча косметика, іграшки. А також спеціальний матрац, який в разі потреби можна трансформувати в люльку для дитини. Орієнтовна сума «пакету малюка» – близько 5 тис. гривень. Отримати його зможе кожен нoвoнарoджeний, для цього майбутній матусі необхідно стати на облік у зв’язку з вaгiтнiстю.
«Сьогодні ми приймемо рішення з важливих питань. Це нова традиція, яку ми вводимо з 1 вересня 2018 року. Тепер кожна сім’я, де нaрoдuвся малюк, буде отримувати від держави спеціальний бебі-бокс. Пізніше ЗМІ побачать, що там всередині. Він зібраний з любов’ю, щоб на перших етапах життя у мами, у сім’ї було все необхідне, щоб доглядати за дитиною. Це буде досить якісний бокс, з якісним наповненням» , – сказав Гройсман.
Щорічно в Україні нaрoджyється близько 400 тисяч дітей. До кінця 2018 року Міністерство соціальної політики планує закупити «пакети малюка» на суму близько півмільярда гривень.
Джерело.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: