Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

“Аномальна агресивність”: семикласник тероризує школу

В одному з сіл Львівської області педагогам довелося скликати комісію, щоб вирішити, як знайти управу на учнів – братів з багатодітної сім’ї, які тримають у страху всю школу.

Журналісти на власному досвіді переконалися, як непросто мати справу з цими дітьми, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сюжет ТСН.

"Заберіть камеру, бо я в натурі її зараз викину”, – б’є по техніці 7-класник Тимофій. Так він реагує на появу журналістів у школі. Школяр намагається вирвати з рук дорослих відеокамеру та мобільний телефон, аж поки у конфлікт не втручається директор. "Я дістану зараз інфаркт з того всього”, – зізнається педагог, і одразу ж отримує дошкульну репліку на свою адресу від дитини.

Зиновія Пацула розповідає, що порозумітися з Тимофієм у школі не можуть давно, а в останні місяці його поведінка просто нестерпна – нещодавно він так ударив одного учня, що той не міг дихати.

"Хлопець заступився за дівчинку з того класу. Він вдарив дитину в сонячне сплетіння. Це було під час уроку музичного мистецтва, у дитини зупинилося на декілька секунд дихання, він не міг вдихнути”, – каже директор школи у селі Зимна вода. Коли ж приїхали копи, за молодшого брата вступився старший, 11-класник, який сипав погрозами на очах у  поліції. "На даного учня складено адміністративний протокол за статтею 173 – це дрібне хуліганство. А на батька складено протокол за статтею 184 – неналежне виконання батьківських обов’язків”, – розповів начальник сектору превенції Пустомитівського відділу поліції Олег Житняк.

Учні бояться розповідати про ситуацію, їх батьки теж погоджуються говорити лише телефоном, аби дебошир не здогадався, чиї вони родичі і не помстився дітям. Вони розповідають про систематичні побиття своїх дітей, чатування на них під школою, залякування, приниження.

"Така дитина може зробити будь-що. Узяв пенал на уроці, вийшов у коридор, переламав всі ручки, захотів – віддав, захотів – ні. Це загроза для суспільства”, – каже одна з матерів. 7-класник піднімає руку навіть на вчителів. "Коли він себе дуже погано поводив, вирішила зняти відео, показати батькам, як він веде себе на уроках. А він злапав мене за руку, забрав телефон, викрутив руку”, – розповіла вчителька Любов Савченкова. "Страшна неповага до старших, до вчителів, до дівчаток. Може по обличчю вдарити. До вчителів звернення на ти”, – каже педагог Ірина Ворощак.

У соціальній службі повідомили, що днями збреться комісія, де окрім їхніх фахівців будуть медики і педагоги, котрі разом вирішуватимуть, що робити з проблемою. "Ми можемо дітей забрати в притулок, але має бути рішення суду, рішення опіки, піклування – відібрання дітей без позбавлення батьківських прав. Тимчасово ізолювати від сім’ї”, – каже начальник служби у справах дітей Пустомитівської райдержадміністрації Володимир Мота.

ТСН вдалося телефоном зв’язатися з мамою Тимофія, котра запевняє, що вдома він спокійний, а в школі зривається, бо саме вчителі його ображають і провокують. Психологи ж припускають, що діти можуть саме так поводитися в колективі через суворе батьківське виховання.

"Якщо бажання дитини, потреби дитини дуже обмежувати, дуже стримувати і забороняти в одному місці, то це, як шило з мішка, може проявлятися в іншому місці”, – каже фахівець Лариса Дідковська.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: