Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У розшук оголошені тисячі неплатників аліментів

Неплатникам аліментів забороняли виїжджати за межі України, керувати автомобілем і користуватися зброєю. Загалом з початку року було стягнуто більше мільярда гривень.

В Україні за несплату аліментів у розшуку знаходяться 8778 українців. Про це заявила заступник міністра юстиції України Світлана Глущенко, повідомляє в середу, 2 травня, прес-служба відомства. З початку року правоохоронці стягнули понад 1,1 млрд гривень аліментів. З них 355 млн грн було стягнуто завдяки застосуванню встановлених законом обмежень. 
"На цей момент на виконанні налічується 497,1 тис. виконавчих документів про стягнення аліментів. При цьому з початку року ця кількість зменшилась на 34,6 тис. документів, тобто на 6,5% порівняно з початком року", - зазначила заступник міністра. 
Окрім того, Глущенко повідомила, що з початку дії законодавчих нововведень, тобто із 6 лютого, державними виконавцями було ухвалено 118 140 постанов про встановлення тимчасового обмеження для боржника в праві виїзду за межі України, 119 231 - у праві керувати транспортними засобами, 119 116 - у праві користування зброєю, 119 120 постанов - про встановлення тимчасового обмеження боржника в праві полювання. Також судом було ухвалено 528 постанов про накладення на боржника стягнення у вигляді суспільно корисних робіт. 
Раніше в Мін'юсті повідомляли, що виплати боргів по аліментах зросли вдвічі.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: