Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Кабмін увів видачу посвідок на проживання у формі ID-карток із червня

Кабмін увів видачу посвідок на проживання у формі ID-карток із червня
Кабінет Міністрів увів з 1 червня оформлення й видачу посвідчення на постійне проживання іноземцям і особам без громадянства у формі ID-карток з безконтактним електронним носієм. Про це сказано в постанові №321 від 25 квітня, передають Українські Новини.

При цьому, Кабмін затвердив зразок і технічний опис бланка посвідчення на постійне проживання з безконтактним електронним носієм, порядок його оформлення, видачі, обміну, вилучення, визнання недійсним і знищення.

Бланк посвідчення буде виготовлятися у формі пластикової картки розміром 54 х 85,6 мм.

У безконтактний електронний носій вносяться біометричні дані й параметри людини (оцифроване зображення особи й оцифрований підпис).

Посвідчення видається строком на 10 років.

До забезпечення в повному обсязі територіальних підрозділів Державної міграційної служби матеріально-технічними ресурсами, необхідними для видачі посвідчення на постійне проживання у формі ID-карток, документ може оформлятися з використанням бланка у формі книжки.

Посвідчення старого зразка, оформлене й видане до 1 червня 2018 року, є дійсним протягом строку, на який було видано.

Прийняття документа дозволить почати видачу нових бланків посвідчення на постійне проживання з безконтактним електронним носієм із застосуванням коштів Єдиного державного демографічного реєстру.

21 березня Кабінет Міністрів заборонив оформляти паспорт громадянина України з використанням бланка у формі книжки. Міграційна служба оформила 1,1 млн ID-карток в 2017 році. 
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: