Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

«Уже три дні плачу»: Жителька Свалявщини обіцяє винагороду за повернення свого собаки (ФОТО)

26637659_1946115015716478_1010570876_n

Загублене щастя, а заразом і символ року. Цими днями у жительки Свалявщини Наталії Фізер пропала собака. Жінка звернулася до редакції «Дзеркала Закарпаття» з проханням посприяти в публікації відповідного оголошення.
Пані Наталія сподівається, що таким чином її домашнього улюбленця вдасться якнайшвидше розшукати і повернути до люблячих господарів.
«Будь ласка, допоможіть в розшуку собаки! Уже 3 дні плачу! Ягдтерьєр по кличці Куцик! Загубився 3 дні назад у лісі села Стройне! До цих пір додому не повернувся! Розшуки результатів не дали! Біда ще в тому, що Куцик повністю сліпий! Він міг спуститися з лісу в любе Закарпатське село! Будь ласка, опублікуйте моє повернення до мешканців Закарпаття! Щоб, якщьо хтось бачив цю маленьку чорну собаку негайно написав мені! Ще я дуже прошу допомогти поширити це моє прохання, щоб чим більше людей змогли його побачити! Хто допоможе знайти, отримає від мене нагороду!», — пише розгублена п. Наталія.
Від редакції: Якщо комусь вдасться розшукати собаку або вже володіє такою інформацією, зв′язатися з Наталією Фізер можна через її сторінку у соціальній мережі Фейсбук.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: