Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Свалявське «Сузір'я» поїде на фінал «Кубку Вояж» до Будапешта

Свалявське «Сузір'я» та мукачівське МФА поїдуть на фінал «Кубку Вояж» до Будапешта26–27 січня на базі УСБ «Закарпаття» в Берегові відбулись ігри відбіркового етапу дитячо-юнацького турніру з футзалу «Кубок Вояж». Цей турнір проводиться у багатьох країнах Центральної Європи восьмий рік поспіль, а на Україні він відбудеться уперше.
Організаторами турніру є некомерційна спортивна асоціація «Вояж». Безпосередніми організаторами в Україні стала Берегівська районна федерація футболу та Федерація футболу міста Берегово.
Самі ж змагання проводилися у чотирьох вікових категоріях: 2007, 2008, 2009 та 2010 років народження. У кожній віковій категорії змагалися по вісім команд, які виборювали право на виступ у фінальній стадії турніру, який пройде у столиці Угорщини.
У Будапешті змагатимуться переможці усіх вікових категорій, які пройшли відбіркові етапи. Це представники України, Хорватії, Австрії, Сербії, Румунії, Словаччині та Угорщини. Кожна команда-учасниця буде нагороджена цінними подарунками, а головним призом турніру є поїздка на матч Ліги Чемпіонів або Ліги Європи.
Команди-учасниці турніру не несуть ніяких матеріальних витрат. Усі витрати, пов’язані з організацією і проведенням турніру, бере на себе головний спонсор «Вояж-Груп».
Після двох днів змагань було визначено переможців у кожній з чотирьох вікових груп, ними стали дві футбольні школи –мукачівської «МФА» та «Сузір'я»(Свалява), які здобули по дві перемоги у двох вікових категоріях.
До вашої уваги результати ігор у півфіналі відбіркового дитячого футбольного турніру VII «КУБОК ВОЯЖ» серед команд 2007 рік народження
Ігри ? фіналу: МФА «Мункач» (Мукачево) – ДЮФШ «Зінедін» (Ужгородський район) – 1:1 (пен. 3:2); ДЮФК «Берегвідейк» - ДЮФК «Сузіря» - 1:0.
 Гра за 3-4 місця: ДЮФШ «Зінедін» - ДЮФК «Сузіря» - 1:0
Фінал: МФА «Мункач» - ДЮФК «Берегвідейк» - 3:0.
Тож до Будапешта у цій віковій групі до фіналу поїдуть підопічні Віталія Міклоша.
У змаганнях команд 2008 рік народження
В матчах  ? фіналу були зафіксовані такі результати: МФА «Мункач» - SK «SmallMiracles» - 2:0;
ДЮФК «Сузіря» - ДЮФК «Олімп» - 3:0.
Гра за 3-4 місця
ДЮФК «Олімп» - SK «SmallMiracles» 0:1
Фінал
МФА «Мункач» - ДЮФК «Сузіря» 0:1
Переможцем відбіркового турніру стали юні футболісти ДЮФК «Сузіря» Свалява (тренер Іван Грубінка), які і представлятимуть Україну на фінальному етапі в місті Будапешт, Угорщина.
У матчах команд з гравців 2009-го року народження після групових баталій у півфіналі зійшлися
СДЮШОР (Ужгород) – ДЮФШ «Зінедін» (Ужгородський район) -  4:1; МФА «Мункач»(Мукачево) - ДЮФК «Олімп» (Ужгород) – 0:0 (пен. 2:1).
ДЮФШ «Зінедін» - ДЮФК «Олімп» 3-1
Фінал
СДЮШОР - МФА «Мункач» 0-0 (пен. 7-8)
Тож переможцем відбіркового турніру стали юні футболісти МФА «Мункач» (тренер Руслан Гогерчак), які і представлятимуть Україну на фінальному етапі в місті Будапешт, Угорщина.
У змаганнях команд 2010 року народження у півфінальній стадії боролися: ДЮФК «Сузіря» (Свалява) – ДЮФК «Берегвідейк» (Берегово) -  5:0; ДЮФК «Карпати» (Мукачево) - ДЮФШ «Зінедін» - 0:1.
ДЮФК «Берегвідейк» - ДЮФК «Карпати» 1:3