Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Одна з найперспективніших команд: як минув футбольний сезон для ФК "Поляна"

ФК «Поляна» була на фініші шостою. Це одна з найперспективніших команд області за своїм складом.

Більшості гравцям по 19-22 роки. Команда вдало стартувала, але помилки головного тренера не дали можливості розгорнути успіх.
Дуже швидко суперники знайшли слабке місце і почали використовувати його в кожному матчі. Команда різко здала. При дуже хорошій грі результат виявився посередній. Команда забивала у ворота суперників більше двох м’ячів за гру, але й пропускала майже стільки ж. Тобто величезний об’єм роботи, який виконували на полі гравці центру поля і нападу, зводив нанівець захист, у якому не було гравця зі швидкістю. Дуже шкода, бо за ігровим потенціалом «Поляна» повинна була поборотися за комплект нагород.
У сезоні 2018 року «Поляна» набрала 27 очок із 60 можливих або 45%. У ворота суперників проведено 42 голи або 2,1 гола за гру. (У І колі забито 22 голи або 2,2 гола за гру, у ІІ колі 20 голів або 1,8 гола за гру (у І колі пропущено 19 голів або 1,9 за гру, у ІІ колі 17 або 1,7 гола за гру). У Поляні один із кращих футбольних стадіонів на Закарпатті.
У полянського футболу, можливо, нема багатої футбольної історії, футбольних традицій, але завдячуючи Івану Дрогобецькому – президенту клубу, Михайлу Кондрі – головному тренеру, Івану Туряниці – директору стадіону і багатьом іншим любителям футболу ми маємо «Поляну» в еліті закарпатського футболу, маємо красень-стадіон і повні трибуни під час матчів. Поляна стала центром футбольної Свалявщини.
Степан СЕЛМЕНСЬКИЙ, ФФЗ
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: