Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Для учнів Павлівського НВК було організовано екскурсію у військово-історичний комплекс «Бункер Лінії Арпада»

Одним із основних пріоритетів розвитку Полянської об'єднаної територіальної громади є рекреаційні та туристичні послуги, які мають унікальні потенційні можливості для свого розвитку. Їх різновидом, як культурно-пізнавальні рекреаційні послуги, є екскурсії, які часто організовуються завдяки сільському голові Івану Дрогобецькому для діток нашої громади. Під час екскурсій відбувається вивчення реальної дійсності нашого краю, учні одержують уявлення про історичні та культурні об'єкти, водночас вони є важливим засобом патріотичного виховання.
      Так, 29 травня сільським головою для  учнів Павлівського НВК було організовано екскурсію у військово-історичний комплекс «Бункер Лінії Арпада», під час якої учні дізнались багато цікавого з історії Закарпаття: про воєнні події часів Другої Світової війни та військові операції, які відбувалися у Карпатах, про будівництво оборонних споруд Лінії Арпада, призначення приміщень, систему життєзабезпечення споруди та інше.
       Ця подорож залишила приємний, незабутній слід у серцях діток, подарувала їм яскраві враження та позитивні емоції, які не зітруться із пам’яті і пронесуться ними через усе життя.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: