Головна > Новини / Свалявщина > Поліцейські відвідали літні шкільні табори на Свалявщині (ФОТО)

Поліцейські відвідали літні шкільні табори на Свалявщині (ФОТО)


10-06-2018, 20:30. Розмістив: redaktor
Поліцейські відвідали літні шкільні табори на Міжгірщині та Свалявщині (ФОТО)


Працівники сектору ювенальної превенції під час літніх канікул зустрілись зі школярами навчально-виховного комплексу у с.Розтовиця Міжгірського району та старшокласниками у с.Тибава, що на Свалявщині. 

Щоб убезпечити дітей під час літніх канікул та нагадати правила безпеки, поліцейські підготували для неповнолітніх тематичні зустрічі щодо попередження злочинності серед неповнолітніх, види відповідальності дітей і дорослих, правила поведінки під час купання у водоймах та вимоги щодо безпеки на дорозі, а також безпеки при користуванні мережі Інтернет. 

Микола Селемон, інспектор ювенальної превенції Міжгірського відділення поліції відвідав школярів мовного літнього табору з вивчення німецької мови при навчально-виховному комплексі у с.Розтовиця. Поліцейський розповів про активний і пасивний відпочинок дітей під час літній канікул, про небезпеки, на які можуть наражатися неповнолітні на вулиці.

Про небезпеки у інтернет-мережі, спілкування з незнайомцями, правила поведінки на дорозі, водоймах знайомила учнів 8-9 класів загальноосвітньої школи с.Тибава Свалявського району інспектор ювенальної превенції Мирослава Іляшевич. У інтерактивній формі, моделюючи різні життєві ситуації, працівник поліції розповідала школярам про основні вимоги до неповнолітніх, задля безпечного відпочинку влітку.

Поліцейські відвідали літні шкільні табори на Міжгірщині та Свалявщині (ФОТО)

Поліцейські відвідали літні шкільні табори на Міжгірщині та Свалявщині (ФОТО)


Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
Повернутися назад