Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

7 снів, які сняться на щастя, успіх і процвітання


Є кілька сновидінь, які обіцяють успіх і процвітання. Їх потрібно запам’ятати, щоб не втратити можливості досягти бажаного в короткий термін.
Сни часто є відображенням реально пережитих подій, проте в певний час кожна людина може побачити не просто сон, а підказку або знак. Сновидіння можуть бути чорно-білими , і на них потрібно звернути особливу увагу. Експерти рекомендують вести щоденник снів, щоб не втратити шансу зазирнути в майбутнє і отримати відповіді на питання, що цікавлять.
Яскраві сонячні промені уві сні обіцяють швидку радість в житті. Яскравий промінь, який вказує вперед, говорить про нові можливості. Сяюче сонце на блакитному небосхилі – радісна новина, звістка про швидкий прибутк. Промені, що торкаються людини уві сні, – до набуття багатства.
Гарний сад, в якому цвітуть плодові дерева, – на щастя. Доглянута земля і велика кількість розсади – до прогресу в ділових відносинах і розширенню бізнесу. Велика кількість фруктів на деревах – щастя в особистому житті, благополуччя сім’ї і будинку. Будинок в кінці саду і щасливий сміх сняться до вирішення будь-яких конфліктів і щастя, а також до поповнення в родині.
Висока гора, на яку підіймається людина уві сні, – до швидкого успіху. Щастя в житті буде у тих, хто дійде до самої вершини і подивиться вдалину. Яскраве сонце над горою – надбавка до заробітної плати.
Гризуни або комахи, що розбігаються з-під ніг або потрапили в пастки, – до зцілення від хвороб, перемоги над недоброзичливцями і наклепом. Щасливий сон обіцяє удачу в будь-якій справі і відсутність перешкод на шляху до заповітної мети.
Багато меду сниться до удачі і щаст. Їсти мед – бути щасливим на довгі роки. Ласощі в сотах віщують удачу в особистому житті, а що ллється в банку мед обіцяє удачу в домашніх клопотах.
Диригувати оркестром – до успіхів в житті. Сон обіцяє сприятливий час для змін. Людина зможе зробити правильний вибір, який приведе до щастя.
Летіти в літаку і вдало приземлитися або бути за штурвалом – до удачі в діловій сфері. Такий сон обіцяє успіх в будь-якій справі, за яку візьметься людина.
Джерело.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: