Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Чому віник потрібно ставити “догори ногами”


Віник – це домашній помічник кожної господині вже багато століть. За таку довгу історію він “обріс” величезною кількістю забобонів.
По тому, що відбувається з цим предметом, знаючі люди можуть передбачити майбутнє, боротися зі злими дyxами і людьми, оберігати житло і його мешканців від різних неприємностей.
Якщо підмітати підлогу від порога, то в родині завжди будуть водитися гроші. У процесі прибирання на підлозі залишився прутик – готуйтеся до прийому гостей, а якщо підмітати почала дитина – незабаром з’являться родичі.
Після відходу бажаних гостей утримайтеся від негайного підмітання, щоб не зіпсувати їм шлях. Але якщо будинок покинула неприємна особистість, яку ви не бажаєте більше приймати, то киньте їй услід помел , і будете назавжди позбавлені небажаних візитів.
Існують особливі прикмети, пов’язані з правильним положенням віника. Езотерики і прихильники вчення фен-шуй рекомендують завжди ставити цей предмет тільки ручкою вниз. І тому є відразу кілька причин.
Вважається, що така “поза” домашнього помічника привертає в будинок матеріальне благополуччя і не дозволяє грошам “витікати” з сім’ї.
Крім того, в положенні догори ногами брудна частина помела не торкається підлоги, що не дозволяє поширюватися по дому негативу, що накопичився під час прибирання.
Якщо поставити домашнє начиння прутами вниз, то вони будуть служити відмінним притулком для нeчиcтої cили, яка під час наступного прибирання розлетиться по всіх приміщеннях і почне будувати різні підступи. Причому видалити її за допомогою “зіпсованого” помела вже не вдасться.
Відмінний спосіб захистити овочеві і ягідні грядки – це увіткнути на них ручкою в землю старий віник. Вважається, що в цьому випадку урожаю не загрожуватимуть ні капризи погоди, ні городні шкідники.
Джерело.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: