Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Постійне хропіння призводить до зміни форми черепа

Гучне хропіння робить кістки черепа тоншими і може навіть призводити до летальних випадків. Детальніше - читайте у "Країні здоров'я". 

Хропіння робить череп тоншим

Хропіння робить череп тоншим

 
Американські вчені з'ясували, що гучне хропіння здатне робити слабшим кістки черепа людини. Люди, які страждають від апное уві сні мають на 1,23 мм тонший череп, ніж ті, хто не хропить ночами.

За словами дослідників, ерозія кісток черепа на рівні до 1 мм вже є достатньою для розвитку небезпечних для життя витікань цереброспинальної рідини або ліквореї, яка виникає в той момент, коли ця рідина, що захищає мозок і хребет, протікає через стоншені стінки. Ці протікання викликають симптоми, які схожі на старече слабоумство, а також кому, інсульти і навіть смерть.


Апное виникає в момент розслаблення стінок гортані і звуження повітряних проходів. Це призводить до порушення дихання. Повітря, яке роходить через вузькі повітряні проходи викликає вібрації гортані. Це і є причина хропіння. 

Дослідники з Університету Індіани з'ясували, що обструктивне апное може механічним чином призводити до розвитку розладів, пов'язаних зі зниженням щільності черепа.

Традиційно ликворея пов'язана з ожирінням, жіночими гормонами і середнім віком. Ожиріння ж призводить і до виникнення апное у багатьох випадках.

В майбутньому дослідникам необхідно встановити, який саме механізм пов'язує одне розлад з іншим.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: