Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Вчені розповіли, як дізнатися тривалість свого життя

Щоб прийти до сенсаційного висновку, вченим США довелося протягом 8 років спостерігати за досліджуваною групою.

Американські вчені провели унікальне дослідження, розповівши людям спосіб визначення тривалості свого життя. Дізнатися приблизний час смерті людині допоможуть її батьки, повідомило Сегодня.
Точним орієнтиром для визначення тривалості життя американські дослідники назвали спадковість. Подивившись на кількість прожитих батьками років, людина з великою часткою ймовірності може приписати собі аналогічну за часом тривалість життя.
Щоб прийти до сенсаційного висновку, вченим США довелося протягом 8 років спостерігати за досліджуваною групою, що складається з більш ніж 150 000 чоловік у віці від 55 до 73 років.
Тепер експерти з упевненістю заявляють, що люди, чиї батьки прожили довше 70 років, мають на 17% більше шансів повторити тривалість їх життя, ніж спадкоємці, чиї предки пішли на той світ до 70-річного ювілею.
Дальше більше. Відгулявши 100-річчя одного з батьків, людина підвищує свої шанси дожити до 70 років на 68%. Також американські дослідники встановили привілеї дітей довгожителів на 7% рідше хворіти на рак і на 20% рідше стикатися з хворобами серцево-судинної системи.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: