Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Чого очікувати від найсильнішої ночі року проти 15 травня

Чого очікувати від найсильнішої ночі року проти 15 травня


Проти 15 травня на нас очікує найпотужніша ніч 2018 року, оскільки саме тоді планети змінять знаки, у яких надалі перебуватимуть, а на небі з'явиться молодий Місяць.

Водночас Уран увійде до знаку Тільця, що востаннє траплялося аж 1942 року. Також "перчинки" до зміни планет додасть Марс, який увійде до знаку Водолія — під час останнього такого "танку" Червоної планети Дональд Трамп став президентом Сполучених Штатів Америки.

Така ситуація на небі принесе чимало змін у наше життя — і шляху назад просто немає. Якщо ви не підготуєтеся до цього, вам буде важче опікуватися трансформацією власного життя. Зміни увірвуться у буденність із шаленою швидкістю, тому "пристебніть паски безпеки" і насолоджуйтеся тим, що підкинуть вам планети.

Найбільше зміни вдарять по Тільцях — саме цей знак опиниться в епіцентрі подій, адже травень фактично перебуває під його опікою.

Період нового Місяця ідеально підходить для нових починань, важливий для звершень, ідей та взагалі усього нового. Саме зараз закладатимуться умови для розвитку усього протягом наступного періоду. А перехід Урану до знаку Тільця лише підсилить ці властивості.

Згідно з астрологічним розподілом, Уран — це планета, яка просто візьме вас за "шкірку" і потрусить. Період його господарювання буде шокувати, пробуджувати й дивувати. І саме в цей час слід бути вкрай уважним, особливо у тих сферах, де потрясіння будуть найбільшими, оскільки це означає, що саме тут і варто чекати змін. Мінімальний вплив цих змін триватиме сім років.

Взагалі у цей час ви отримаєте доступ до сотень нових можливостей. Пам’ятайте, що Уран любить дивувати, тому, як кажуть, у метро — "будьте уважні та обережні". 
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: