Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Чи можна вживати гіпертонікам зелений чай?

Якщо ви любите зелений чай, то маєте дізнатись про вплив напою на стан артеріального тиску. Детальніше - читайте у "Країні здоров'я".

Зелений чай при гіпертоніїЗелений чай при гіпертонії

 
Відповіді лікарів досить суперечливі, вчені-дієтологи і фармакологи мають іноді діаметрально протилежну думку щодо цього питання. Одним з факторів підвищення тиску у людини вважається вживання напоїв, що містять кофеїн. У зеленому чаї міститься приблизно в 4 рази більше кофеїну, ніж у натуральній каві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зелений чай впливає на зуби?

Лікарі-фармакологи врезультаті багаторічних досліджень виявили особливість впливу зеленого чаю на гіпертоніків. Кофеїн, що надходить із зеленим чаєм в організм людини, стимулює роботу серця, врезультаті відбувається збільшення кількості крові, яку перекачує серце. Природно, стабілізується процес порушення вазомоторного центру головного мозку, кровоносні судини розширюються, але тиск не знижується через посилену роботу серцевого м'яза. На думку лікарів, зелений чай від тиску гіпертоніками використовуватися не може, при його вживанні можна позбутися тільки від головного болю, викликаного гіпертонією. Тому лікарі рекомендують вживати напої, що містять кофеїн, саме для цієї мети.

Взагалі, зелений чай дивовижний напій, абсолютно по-різному впливає на кожну людину. Досить часто гіпертоніки "зі стажем" стверджують, що їм надзвичайно корисний зелений чай від тиску. За їхнім твердженням, при вживанні зеленого чаю відбувається нормалізація показників артеріального тиску.

При низьких показниках кров'яного тиску вплив зеленого чаю спостерігається дещо інше. Внаслідок нормалізації показників артеріального тиску відбувається позитивний вплив на судинно-руховий центр головного мозку людського організму.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: