Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Щоб досягти бажаного скористайтеся в травні 2018 року днями сили

У кожному місяці є найпотужніші і сприятливі в енергетичному плані дні, коли найпростіше досягти бажаного.

Щоб досягти бажаного скористайтеся в травні 2018 року днями сили
Про них важливо знати кожному, щоб не упустити удачу з рук, передає Ukr.Media.
Абсолютно кожен день сили — це потужний енергетичний сплеск, який викликаний чимось особливим, наприклад, великим святом або посиленим впливом планет. Фахівці стверджують, що такі дні є в кожному місяці. У цей період часу навколишна енергетика сприятливо позначається на всіх сферах життя, у кожної людини з'являється шанс змінити своє життя, досягти успіху і матеріального благополуччя. Про дні сили необхідно дізнатися заздалегідь, адже це найбільш вдалий час для будь-яких починань.
2 травня — благополучний день
Вже 2 травня нас чекає один з найсприятливіших днів місяця. В цю добу Місяць буде перебувати в Знаку Стрільця, що неодмінно позначиться на вашій працездатності. Будь-які починання отримають додатковий енергетичний імпульс. В цей час відкривається вікно можливостей. Будь-яка робота буде даватися легко, особливо якщо ви націлені на результат, а не на швидкість її виконання. Грошова удача чекає тих, хто давно мріяв поліпшити своє матеріальне становище.
Закохані люди можуть не боятися, що 2 травня їх союз дасть тріщину. Астрологи вважають, що цей день — найвдаліший час для скріплення шлюбних уз. Якщо ви самотні, то не варто втрачати час. Проведіть свій вільний час поза домом, призначте побачення, насолодіться суспільством цікавої людини. Вплив таємничого Місяця допоможе вам налагодити особисте життя.
3 травня — магічний день
За повір'ями, саме 3 травня наші предки відвідували кладовище, щоб зібратися на цвинтарях, вшанувати пам'ять покійних, задати важливі питання. Вважалося, що в цей день потужні ритуали допомагають спрямувати енергію дня на захист свого роду, родини і близьких людей. Обряди, про яких ми говоримо, вимагали шанобливого ставлення до своїх витоків, саме тому наші пращури намагалися задобрити покійних різними дарами. На могилах садили нові рослини, які символізують вічне життя і процвітання роду.
6 травня — язичницький день
Шосте травня — потужний день, пов'язаний з поганським богом Перуном. У цей день наші пращури прославляли це божество, умиваючись росою. Вважалося, що цей обряд допомагав позбутися від хвороб душі і тіла. Вода 6 травня володіє могутньою силою, з її допомогою можна привернути удачу, благополуччя, достаток. Енергетика цієї доби також допомагає позбутися негативу, заздрощів і зла з боку недоброзичливців.
7 травня — день здійснення бажань
У союзі з Водолієм Місяць, як завжди, буде почувати себе впевнено. 7 травня можна сміливо завершувати свої справи і приступати до реалізації нових ідей, планів і бажань. Під час прийняття рішень не слід боятися, що їх результат не виправдає ваші очікування. Під заступництвом цього сузір'я ризик зробити помилку мінімальний, тому сконцентруйтеся на найважливішому. А ось бажання отримати все і відразу може перекреслити ваші минулі успіхи.
8 травня — день передбачень і прозрінь
Цей день сили бажано присвятити різним ворожінням і магічним ритуалам. Енергетика цієї доби настільки велика, що будь-які магічні дії, спрямовані на поліпшення життя, будуть ефективні, позитивний результат не змусить себе довго чекати. Однак фахівці в галузі езотерики нагадують, що магію необхідно використовувати з користю для себе, але не на шкоду оточуючим. В іншому випадку відбудеться енергетична віддача, яка призведе до плачевних наслідків. У вівторок вийде довідатися своє майбутнє — цьому посприяють віщі сни або ворожіння. Ви можете отримати відповіді на давно мучать вас питання.
9 травня — потужний день
9 травня володіє найпотужнішою енергетикою, яка буде спрямована на збільшення життєвих сил, міцності духу, любові, співчуття і продовження роду. Наші предки в цей час просили допомоги у Вищих сил, а в присмеркові години було прийнято розводити великі багаття, що були символом свободи і незгасної любові.
14 травня — гармонійний день
Сучасний ритм життя, як правило, порушує гармонію як всередині, так і зовні нас. Однак 14 травня у вас з'явиться шанс насолодитися зоною комфорту і абстрагуватися від проблем і нав'язливих думок. В цей час Місяць буде перебувати в Знаку Близнюків. Вплив цього сузір'я подарує вам спокій і можливість набратися сил. Незважаючи на те, що цей день випадає на понеділок, не варто забагато часу витрачати на роботу, особливо якщо вона вимагає високої концентрації і працездатності. Зберігайте сили і для інших справ.
15 травня — день набуття багатства
Цей день ще називають днем удачі, оскільки його енергетика спрямована на залучення прибутку і збільшення доходу. У вівторок вигідні можливості будуть переслідувати всіх, а помітити їх і скористатися ними стане набагато простіше. В давнину люди використовували змови, направлення на залучення грошової удачі, заговорювали вози з товаром і те місце, де передбачалося його продати. 15 травня будь-які магічні дії, спрямовані на досягнення фінансового благополуччя, отримають сильний імпульс від Всесвіту.
29 травня — повний Місяць
Повня, яка пройде у Знаку Стрільця, може спровокувати приплив позитивної енергії. Однак поспішні рішення в цей період стануть джерелом великих втрат, особливо матеріального характеру. 29 травня фахівці радять не займатися справами, що вимагає серйозності і вдумливості, так як наслідки вашої роботи можуть стати негативними. Це час стабільності і завершення розпочатих раніше справ. Виконані обіцянки підвищать вашу самовпевненість і репутацію.
Третій місяць весни — найкращий час для того, щоб замислитися про майбутнє і забути про минуле. Якщо в квітні ваша енергетика ще оновлювалася, а сили відновлювалися, то в травні прийшла пора приступати до активних дій. Дні сили — це найбільш вдала пора для змін. У такі періоди відбувається сильний сплеск позитивної енергії, завдяки якій кожен може досягти більшого, ніж планувалося. Якщо ви досі не реалізували свої мрії, то дні сили допоможуть вам досягти успіху в житті.
Ми бажаємо вам гарного настрою, успіхів.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: