Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Простий та ефективний спосіб схуднення

Вчені поділились цікавим способом схуднення. Детальніше - читайте у "Країні здоров'я". 

Ефективне схудненняЕфективне схуднення

 
Експерт Олег Суторміна повідомив про методику харчування для контролю своєї ваги. Він зазначив, що проблемою забезпечення збалансованого харчування перейнявся після тривалого перебування в черзі за їжею в університетській їдальні.

"Якщо чекати їжу 30-35 хвилин, це можна порівняти з обідньою перервою працівника. Цілком очевидно, що після такого тривалого очікування бажані страви людина з'їдає фактично за лічені секунди », - зазначив біолог.


Вчений підкреслив, що швидке поглинання їжі не дозволяє людині вчасно відчути насичення, через що їжі поглинаємо більше, ніж нам необхідно. За словами дослідника, одним з найбільш ефективних методів зберігати стабільну вагу є плавне неспішне поїдання страв. На користь цієї думки свідчать відомості японських вчених Університету Кюсю.

Таким чином, були сформовані основні пункти режиму харчування. Першим вказується необхідність їсти досить повільно. Другим пунктом стала відмова від перекусів. Замість цього рекомендується нормально харчуватися 3 рази наа день. При цьому вечеря повинна наступати за 2 години або більше до сну.

Третім пунктом вказується обов'язкова необхідність у сніданку. Люди, які відмовляються від ранкового прийому їжі, в дійсності мають високий ризик розвитку повноти. Звичка відмовлятися від сніданків має відношення до гормонального збою. Четвертим правилом став хороший сон. Люди, які не висипаються, можуть схуднути виключно в разі виникнення стресу. Тривалі недосипання і хронічна втома тільки підвищують ризик появи ожиріння.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: