Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Імунологи отримали Нобелівську премію за відкриття у лікуванні раку

Імунологи Джеймс Еллісон з США і Тасуку Хондзьо з Японії отримали Нобелівську премію з медицини 2018 року за дослідження, завдяки якому відбулася революція у лікуванні раку.
Імунологи отримали Нобелівську премію за відкриття у лікуванні раку
Як повідомляє Нобелівський комітет, науковців нагородили за відкриття лікування раку шляхом придушення негативної імунної регуляції.
Терапія інгібування контрольних точок імунітету націлена на білки, що виробляються деякими клітинами імунної системи, а також деякими раковими клітинами. Ці білки можуть не дати природним захисним механізмам організму вбити ракові клітини. Терапія покликана скасувати цей білковий «бар'єр», щоб імунна система могла швидко приступити до боротьби з раком.
Професор Техаського університету Джеймс Еллісон і професор Кіотського університету Тасуку Хондзьо отримали за своє дослідження премію Тан (азіатська версія Нобелівки). Вчені розділять призовий фонд, сума якого - дев'ять мільйонів шведських крон (близько 1,01 мільйона доларів або 870 тисяч євро).
Премію науковцям видасть король Карл XVI Густав на урочистій церемонії, яка традиційно пройде в Стокгольмі 10 грудня - в роковини смерті Альфреда Нобеля, засновника премії.
У минулому році американські генетики Джеффрі Холл, Майкл Росбаш і Майкл Янг отримали медичну премію за дослідження ролі генів у «циркадному ритмі», що регулює сон, моделі харчування, гормони і температуру тіла.
Вперше з 1949 року Шведська академія відклала оголошення Нобелівської премії по літературі до наступного року на тлі скандалу #MeToo та через внутрішні розгляди.ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: