Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

10 предметів на кухні, від котрих ви можете нарешті позбутись

Зробіть свою кухню просторішою та сучаснішою.
10 предметів на кухні, від котрих ви можете нарешті позбутись
Якщо у вас на полицях зібралось багато паперу, шухляди переповнені різними непотрібними предметами, а холодильник не у найкращому своєму вигляді, то, напевне, вже час взятись за прибирання кухні. Пройдіться по списку від Nonnahs Driskill, котрий детально розповість як правильно прибратись на кухні, інформує UkrMedia.
Одноразові пластикові пакети
Варто дещо сказати про збереження, повторне використання, та перероблення. Звичайно, це корисні речі, але, залишати старі пакети для покупок і накопичувати їх, допоки вони не займуть цілу шафу, це досить погана звичка. "Всі говорять мені, що вони збирають ці пакети, щоб використовувати для того, щоб підбирати екскременти за своїм собакою, але, насправді, власники такого пластикового багатства часто просто наповнюють їх різними предметами, котрі навіть не шукають знову," - говорить Дріскіл. Замість того, щоб накопичувати в домі тони пластику, підберіть спеціальний пакет та використовуйте його для ваших щотижневих походів у магазин.
Багаторазові сумки для покупок
Звичайно, багаторазові сумочки для покупок, - це чудово, як ми і рекомендували у попередньому пості, але, забагато хорошого, це також не ідеально. "Більшість людей мають набагато більше таких сумок, ніж їм потрібно," - говорить Дріскіл. Її порада? Зберігайте 10, або навіть менше сумок у багажнику свого автомобіля, замість того, щоб зберігати їх на кухні. Ви не тільки зменшите безлад у цій кімнаті, але у вас завжди будуть під рукою сумки для покупок, якщо ви раптово вирішите поїхати в магазин.
Пляшки води
Хоча вам варто намагатися випивати 8 стаканів води на день, проте, вам не потрібно для того, щоб добитися своєї цілі, накопичувати масу пластикових пляшок води. "Пляшки з водою займають стільки місця, і є величезною тратою природних ресурсів та грошей," - так стверджує Дріскол. Замість цього краще придбайте хороший фільтр для води, та багаторазовий термос, котрий ви зможете заповнити перед тим, як відправитись куди-небудь в дорогу.
Готові приправи
Просто тому, що ви замовили доставку їжі, не означає, що ви повинні збирати та накопичувати залишки цієї їжі: загорнуті пряники із передбаченнями, запасні палички для їжі та додаткові пакетики кетчупу зовсім не варто зберігати. Адже ви завжди отримаєте ще, наступного разу, зробивши подібне замовлення.
Сентиментальні чашки для кави
У вас може бути найкращий у світі день, або ви можете потребувати кави для того, щоб прокинутись, але вам не обов'язково купувати чашку, котра б проголошувала за вас ваші риси характеру або настрій. "Більшість людей не потребує більше, ніж шість чашок, але у багатьох на кухні є цілі колекції чашок, котрі займають багато поличок", - стверджує Дріскол. Пийте з розумом, та витрачайте менше вільного простору.
Різноманітні ножі
Ви не відомий шеф-кухар, і більшість страв, які ви готуєте на кухні, не потребують більше, ніж одного ножа. "Більшість професійних кухарів чудово можуть впоратися та приготувати їжу за допомогою трьох-п'яти ножів," - переконує Дріскол. Звичайний ніж для чищення та обробки, а також ніж із зубчиками для м'яса хліба, це все, що вам дійсно потрібно.
Дивні кухонні пристрої
Якщо тільки ви не користуєтесь цим постійно, то вам напевне не знадобиться той засіб для очищення манго, або величезний пристрій для приготування квесадільї. "І знову візьміть до уваги професійних шеф-кухарів," - наголошує Дріскол. Їм не потрібні спеціальні пристрої для того, щоб приготувати маргариту, порізати чи розчавити часник, або збити омлет. Ножі, виделки, ложки, звичайна збивачка та кухонна лопатка - це все, що вам знадобиться, щоб впоратись із приготуванням будь-яких страв.
Рецепти, які ви бажаєте спробувати
У всіх нас є добрі наміри, і чудово зроблене фото страви може стати справжньою спокусою, проте це зовсім не означає, що вам потрібно зберігати кожний шматочок паперу з рецептом квасу, пирога або пасти, які ви збираєтесь приготувати у майбутньому. "Якщо ви вирізали рецепт із журналу більш як 3 місяці тому, і ви ще досі не знайшли час, щоб приготувати страву, то ви вже й не приготуєте, і це нормально," - пояснює Дріскол.
Кулінарні книги
З тонами рецептів, котрі доступні в режимі онлайн, дні, коли завжди під рукою були необхідні цілі гори кулінарних книг у твердих обгортках, давно пройшли. Не зважаючи на це, варто зберегти декілька книжок для натхнення. Це добре, тому збережіть вашу колекцію кулінарних книг, але скоротивши її до мінімуму. Також переконайтеся в тому, щоб ви їх дійсно використовували. "Якщо у вас є кулінарна книга більше, ніж рік, і ви до цього часу ще не приготували навіть однієї страви по рецепту, то, напевне, вона вам вже і не знадобиться," - пояснює Дріскол. Просто викиньте її.
Різні речі на холодильнику
Ретельно вибирайте те, що ви виставляєте на дверці вашого холодильника. Відзначте собі особливу зону, де ви будете залишати різні помітки. "Прибережіть холодильник для щоденних нагадувань, таких, як список справ, різні форми, котрі потребують негайного заповнення, квитки на шоу, котре відбудеться невдовзі," - говорить Дріскол. Дверцята холодильника, це велика територія, і якщо вона виглядає красиво і охайно, то вся кухня буде виглядати подібним чином.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: