Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Автівки, побутова та комп’ютерна техніка: що і звідки найчастіше завозять на Закарпаття?

Виявляється, товарів у нас таки більше європейських, ніж китайських.
 

У Закарпатській митниці ДФС акредитовано 4 465 учасників зовнішньоекономічної діяльності. Варто зазначити, що протягом січня-вересня 2018 року зовнішньоторговельні операції здійснювали майже 47% від загальної кількості акредитованих суб’єктів  ЗЕД.

У відомстві зазначають, що протягом січня-вересня 2018 року порівняно з аналогічним періодом минулого року відбулося збільшення загальної кількості оформлених вантажних митних декларацій на 3,57 %.

Всього з початку року оформлено понад 124 тис. митних декларацій, з яких безпосередньо по напрямкам переміщення: імпорт – понад 54 тис., експорт – більше 48 тис. та транзит – понад 21 тис.

Загальна вартість імпорту (виключно ІМ-40 без врахування інших режимів ввезення) протягом січня-вересня становить майже 16,4 млрд грн, що на 34 % більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Фахівці Закарпатської митниці ДФС інформують, що до основних імпортних товарів (ІМ-40) входять: транспортні засоби; обладнання,  їх частини, побутова  та комп’ютерна техніка; пластмаси, полімерні матеріали та вироби з них; прилади, та інструменти для промисловості; папір та картон.

Відтак, країни з яких в основному відправляються переміщувані товари у режимі ІМ-40 розмістились в такому порядку: Угорщина, Чехія, Австрія, Словаччина, Італія, Німеччина, Польща, Словенія, Румунія, Китай.
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: