Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Два десятки школярів у важкому стані потрапили до лікарні просто з-за парт, батьки у паніці

У Дніпрі 16 учнів різних класів зі школи № 62 у стані середньої важкості доставили в різні лікарні міста в стаціонар інфекційних відділень. Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міської ради.

Ситуацію, яка виникла в дніпровській школі прокоментував журналістам міський голова Борис Філатов. За словами чиновника причини інциденту поки не встановлені, але мер пообіцяв розібратися в події і взяв ситуацію під особистий контроль.

"Якщо у виникненні інфекції будуть винні, якщо це – отруєння, а не ротавірусна інфекція, повинні відповідати у повній мірі", - заявив він.
Міський голова також повідомив, що має намір звернутися в правоохоронні органи і Держпродпотребслужбу, щоб цю ситуацію не намагалися вирішити всередині гуманітарного департаменту або в колі відповідальних осіб.


Філатов також додав, що якщо з'ясується, що винні постачальники продуктів, керівництво школи чи персонал – вони понесуть відповідальність. Крім того, мер пообіцяв виділити кошти на реабілітацію дітей і попросив не поширювати "панічні чутки". Повідомляється, що причини виникнення інфекції в даний час встановлюється.
За даними міської ради, вже створена спеціальна комісія, яка перевіряє стан здоров'я учнів школи № 62 і їх найближчого оточення. Також наголошується, що обстежують і персонал шкільного харчоблоку, інвентар кухні і безпосередньо продукти.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Сваляві

вологість:

тиск:

вітер: